Banner

ایجاد فروشگاه

پیوستن به زنجیره تامین سلامت شفاتل

شفاتل فراهم آورنده بستر همکاری فعالان حوزه سلامت در یک بستر فناورانه است تا بتوانیم با استفاده از قابلیت های تمامی فعالان این حوزه خدمات شایسه را به بیماران ارائه دهیم و با کمک همدیگر از رنجهای بیماران بکاهیم.

شاید تجربه طراحی سایت و قدم نهادن در دنیای اینترنت را داشته باشید. ما مطمئن هستیم این کار برای شما هزینه های زیادی در پی داشته است و نتیجه مطلوبی از این تجربه کسب نکرده اید. ما با تیم فناوری اطلاعات حرفه ای خود تا رسیدن به بزرگترین دستاوردها همراه شما هستیم.امروز می‌تواند شروعی برای موفقیت آنلاین شما باشد.فروشگاه آنلاین خود را با بیشترین امکانات و در سریع‌ترین زمان ممکن راه‌اندازی کنید و با دیگر همکاران خود در این حوزه همکاری لذت بخشی مبتنی بر عدالت تجربه کنید.

Banner

نحوه فروش

مراحل فروش کالا و خدمات در شفاتل

هر محصولی یا خدمتی می‌تواند ویژگی‌ها و قیمت‌های متفاوت داشته باشد. مشتری شما هم می‌تواند به کمک دسته‌بندی، فیلترینگ و جستجو، کالا یا خدمات مورد نظرش را پیدا کند

ثبت نام کنید و کالا یا خدمات خود را ثبت کنید

شروع به فروش کالا یا خدمت رسانی کنید

کالا یا خدمات خود را ارائه دهید

پرداخت کنید و درآمد خود را افزایش دهید

مزایای همکاری با شفاتل

همه چیز ایمن و شفاف است

درگاه پرداخت خود شما

مبلغ کالا یا خدمات شما به درگاه شخصی شما واریز میگردد

شفافیت مالی

ﺑﺪون ﻧﯿﺎز ﺑﻪ ﺣﺴﺎﺑﺪار، در ﺟﺮﯾﺎن ﮔﺮدش ﻣﺎﻟﯽ ﮐﺴﺐ‌وﮐﺎر ﺧﻮد ﺑﺎﺷﯿﺪ.

ﺧﺪﻣﺎت مشتری‌ها

ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ مشتری‌هایتان ﺑﺮ ﻋﻬﺪه ﻣﺎست؛ وﻗﺖ‌ ﺧﻮد را ﺻﺮف ﮐﺴﺐ‌و‌ﮐﺎرﺗﺎن ﮐﻨﯿﺪ.

بازاریابی و افزایش مشتری

شفاتل با استفاده از سیستم های هوشمند بیماران را بر اساس نیاز به کسب و کار شما هدایت می کند.

سوالات متداول

پاسخ سوالات خود را بیابید

کارمزد شفاتل به چه صورت است؟

در صورتی که بیمار از طریق مرکز وارد شده باشد کارمزد ۰.۱٪ از مبلغ فروش کالا یا خدمت می باشد و در صورتی که بیمار از مرکز دیگری ارجاع شده باشد حد اقل کارمزد ۶ درصد از مبلغ ارايه کالا یا خدمت است.

امکان استفاده از سامانه شفاتل برای کسب و کار من وجود دارد

در صورت نیاز به استفاده از سامانه شفاتل به صورت اختصاصی برای مجموعه خود کافی است با ما در ارتباط باشید تا مراحل کار را با شما در میان بگذاریم.

در صورتی که بیمار خود را به مراکز دیگر ارجاع دهم چه مبلغی کارمزد به من تعلق می گیرد

در صورتی که بیماری که در مرکز شما وارد سامانه شفاتل شده باشد خریدی از سایر همکاران شفاتل انجام دهد به صورت متوسط ۵ درصد از مبلغ خرید سهم شما خواهد بود.

تسویه حساب شفاتل با مراکز چگونه است؟

با توجه به اینکه سیاست ما در شفاتل این است که خود وارد تبادلات مالی نشویم تسویه حساب ارجاع و کیف پول حد اکثر ۴۸ ساعت بعد از ثبت درخواست می باشد.

{